1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.95 (11 Голосів)

Днями в Борисполі на Київщині відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів. Двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету стали переможцями цих змагань!

На чемпіонат їхали студенти Олександр Шваб і Софія Обаль. Подорож була хвилюючою. Через карантинні обмеження вони буквально до останнього дня не знали, чи зможуть їхати поїздом, чи потрібно шукати альтернативу. Зрештою їхали потягом. Втім, відпочити після дороги не вдалося, бо вже невдовзі після прибуття на змагання треба було виходити на помости.

Студент шостого курсу Олександр Шваб виконував підйом двох гир вагою 24 кг довгим циклом протягом 10 хвилин. Він зробив 81 підйом і став чемпіоном України. «Я був дуже втомлений після ночі в спекотному вагоні поїзда, та ще й на четвертій хвилині зірвав мозолі під час вправи, — розповідає Олександр Шваб. — Але наш спорт — це про витривалість, і я вирішив, що головне —стояти і працювати. Було важко, але це дуже важливий досвід. Та й результат дозволив зайняти перше місце, тому загалом я задоволений змаганнями».

Зазначимо, що цьогорічний чемпіонат України серед студентів став для Олександра вже шостим. Перемігши цього року, він став п’ятиразовим чемпіоном України серед студентів!

Студентка третього курсу Софія Обаль виконувала вправу ривок однієї гирі вагою 16 кг протягом 10 хвилин. Її результат — 150 підйомів — став наразі особистим рекордом. Її головною суперницею була майстер спорту України Ольга Москаленко, якій вона поступилася минулого року. «Цього разу вона від початку взяла дуже швидкий темп, і випереджала мене на 10 підйомів, але не витримала і випустила гирю, — розповідає Софія. — Натомість я вирішила спокійно працювати у своєму темпі, і мені вдалося вистояти усі 10 хвилин. Це був дуже хороший досвід. Дуже допоміг Саша, який підказував і весь час підтримував».

«Ми тішимся таким хорошим результатом наших студентів, — каже тренер університетської збірної команди Заслужений майстер спорту України, старший викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Роман Михальчук. — Вони хвилювалися, як добиратимуться на змагання, виступали після важкої дороги, але обоє показали справжній спортивний характер і волю до перемоги. Молодці!»

Спортсмени та тренер дякують ректору університету Миколі Рожку та завідувачу курсом фізвиховання Володимиру Левку за постійну підтримку і сприяння у тренуваннях та участі в змаганнях.

Тим часом на кафедрі фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання продовжують покразувати матеріально-технічну базу. Так, нещодавно за кошти профспілки працівників університету сюди закупили 20 новеньких гімнастичних матів. Як каже Володимир Левко, нових матів в університеті не бачили вже понад 20 років, а це придбання дозволить відновити гімнастичну ділянку в головному спортзалі для міні-футболу.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
21
24
25
26
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika