Нещодавно студенти другого курсу зуботехнічного відділення фахового медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету відвідали високотехнологічну цифрову зуботехнічну лабораторію FrankoLab та навчилися виготовляти ортопедичні конструкції.

Як зазначає дирекція фахового медичного коледжу, світ цифрової стоматології, виготовлення безметалевих ортопедичних конструкцій та CAD/CAM-систем викликали жваве зацікавлення в майбутніх зубних техніків. Вони мали змогу побачити процес створення різних зуботехнічних конструкцій на практиці.

«Такі заходи є дуже важливими для наших студентів, адже допомагають їм ближче познайомитися з майбутньою професією, – говорить директор коледжу Олександр Бульбук. – Сподіваємося на подальшу співпрацю з нашими партнерами, і дуже чекаємо на можливість покращувати практичні навички студентів під час таких заходів офлайн. На жаль, зараз в умовах дистанційного навчання такої змоги не маємо».

Зауважимо, що керівниками зуботехнічної лабораторії є випускники стоматфакультету ІФНМУ Андрій Данищук та Ілля Сабан.

Також днями своїми знаннями зі студентами коледжу поділилася колишня випускниця зуботехнічного відділення та стоматологічного факультету, керівниця навчального центру NISEMED і сертифікована тренерка Swiss Dental Academy Наталія Когут. Вона прочитала для студентів лекцію «Протезування на імплантатах» та розповіла про виготовлення ортопедичних конструкцій з опорою на імпланти.

Нині у фаховому медичному коледжі ІФНМУ спеціальності фельдшера, медсестри та зуботехніка опановують 620 студентів.

Усі найсвіжіші новини з життя коледжу, а також відповіді на навчальний заклад безпосередньо від керівництва можна отримати на цій офіційний сторінці у Facebook.