1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.46 (12 Голосів)

На фармацевтичному факультеті Івано-Франківського національного медичного університету нещодавно завершив своє навчання випускний курс студентів заочної форми навчання. Цьогорічний випуск знаменний тим, що це були перші магістри в історії факультету.

Через карантинні обмеження не було змоги влаштувати урочистості, які в попередні роки зазвичай відбувалися в концертній залі обласної філармонії. Але з цієї нагоди відео-привітання для студентів записали ректор ІФНМУ професор Микола Рожко і перша проректорка професорка Ганна Ерстенюк. Вони наголошують, що цьогорічні випускники показали особливу силу волі до навчання, адже зіткнулися з непростими умовами життя і навчання під час пандемії COVID-19.

«Перед нашими випускниками відкривається цікаве професійне життя — від аптек до промислового виробництва лікарських і косметичних засобів, оптових складів (баз), лабораторій, відділень бюро судово-медичної експертизи, закладів охорони здоров’я, державних установ – усюди вони зможуть знайти місце праці за здобутим дипломом, — говорить деканеса фармацевтичного факультету доцентка Ірина Федяк. — Сподіваємося, вони не втратять контактів один з одним, і пам’ятатимуть, який університет дав їм освіту. А ми завжди раді знову бачити наших випускників. У ці дні під час Революції Гідності у 2014 році відбувалися дуже трагічні події. Сподіваюся наші студенти своїм життям і вчинками будуть достойними пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Як зазначила заступниця декана фармацевтичного факультету по заочній формі навчання, доцентка Наталія Леочко, загалом, навчання в університеті завершили 103 студенти заочної форми. З них шестеро — громадяни іноземних держав. 28 студентів здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» з терміном навчання 5,5 років, а в дипломах 75 осіб уже зазначено «магістр». Це перший випуск наскрізних магістрів у нашому університеті.

Своїми враженнями від навчання поділилися і самі випускники. «Цей рік був непростим, бо ми здавали пілотний іспит КРОК, — зазначає Наталія Доронюк. — Було важко без живого спілкування, а для медика і фармацевта дуже важливе вміння спілкуватися з людьми. Але ми все одно старанно вчилися, засвоїли від наших викладачів багато корисних знань. Сподіваємося, що зможемо достойно представляти наш університет у подальшій професійній праці».

Христина Волковецька та Юрій Грицик поєднували заочне навчання на фармацевтичному факультеті з денною формою на медичному, і попри це спромоглися здобути дипломи з відзнакою. «Навчання на заочній формі — це новий досвід для мене. Часом було трохи важко фізично поєднувати дві екзаменаційні сесії, численні контрольні, але деканат і викладачі йшли нам назустріч, і за це їм велика подяка, — розповідає Христина. — Також в нас був чудовий колектив у групі, хоч ми й рідко бачилися, тож я дякую всім своїм одногрупникам!»

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika