У переддень свята Богоявлення, або Хрещення Господнього пропонуємо переглянути зворушливу колядку, яку виконало чоловіче тріо працівників відділу освітньо-виховної роботи та організації дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету.

Вечір перед Водохрещем у народі має багато назв – Навечір’я Хрещення, Щедрий вечір, Водохресний Святвечір, Голодна кутя. Хрещення Господнє завершує цикл Різдвяних свят. У цей день бажаємо світлого щастя і любові, доброї надії в серці та радості в душі, міцної і дружної родини, успіхів на життєвому шляху, благодаті й достатку в домі!

Щороку наші студенти разом з працівниками відділу освітньо-виховної роботи ходили з вертепом по факультетах і кафедрах університету, брали участь в різноманітних фестивалях, а іноземці навіть здобули гран-прі. Містом ходила Маланка, лунали радісні колядки і щедрівки.

Цьогорічна пандемія і карантин роблять такі масові заходи неможливими, але ми можемо пригадати, як це було.

Презентацію та відео-спогади з коляди різних років підготували члени Студентського наукового товариства. Їх можна переглянути за цим посиланням.

Театралізована Маланка студентів ІФНМУ у 2019 році.

Іноземні студенти ІФНМУ на фестивалі «Битва вертепів» у 2018 році.