У четвер, 20 квітня, на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбувся семінар «Нові підходи до діагностики і лікування імунозалежної патології».

 

Семінар провели згідно програми Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації щодо впровадження нових форм СМЕ в галузі клінічної імунології та алергології для лікарів різних фахів. Співорганізаторами також виступили Національна академія медичних наук України та ГО «Прикарпатське товариство терапевтів».

«У зв’язку з тим, що тема семінару є терапевтичною галуззю, до участі й організації конференції долучилось громадське об’єднання «Прикарпатське товариство терапевтів», — розповідає голова цього об’єднання, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології імені академіка Є.М.Нейка ІФНМУ Роман Яцишин. — Імунозалежна патологія на слуху в спеціалістів багатьох галузей, починаючи власне від імунологів і алергологів, і закінчуючи хірургами, ЛОР-спеціалістами, терапевтами, сімейними лікарями, педіатрами тощо. Тому цей семінар є різноплановим, і ми запросили сюди лікарів різних спеціальностей. Семінар є дуже важливим і цікавим».

«В сучасних умовах реформування, різних нововведень є надзвичайно важливим об’єднуватися в своїй сфері та продовжувати працювати, — говорить проректор ІФНМУ з наукової роботи, професор Ігор Вакалюк. — Якраз такі конференції та форуми мають суттєве значення для розуміння стратегії розвитку терапевтичної чи лікувальної практики. Ми можемо без кінця дискутувати про відповідність українських протоколів міжнародним, можливості впровадження міжнародних протоколів в нашу практику, але сьогодні треба освоювати ази, які існують в світі, і це дозволяють робити такі конференції. Дуже приємно, що сьогодні разом тут зібрались молоді фахівці та поважні й досвідчені лікарі й науковці. Спільними зусиллями ми робимо нашу справу».

«Сьогодні є доволі рідкісна можливість для наших гостей, науковців обмінятися досвідом, поділитися своїми досягненнями, науковими надбаннями, — каже Лариса Боришкевич, головний штатний спеціаліст з терапії Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА. — З іншого боку для наших практикуючих лікарів є можливість це все почути і використати у своїй роботі. Алергологія та імунологія — це відносно нові розділи терапевтичної допомоги, вони перехрещуються з іншими розділами. На базі обласної клінічної лікарні у нас створені центри, які з допомогою медичного університету і практичних спеціалістів успішно виконують свою роботу. В кожному районі є позаштатні спеціалісти, які постійно підвищують свою кваліфікацію. І сьогодні є чудова можливість для всіх удосконалити свої знання».

 

 

 

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
3
4
7
8
9
10
11
12
15
17
24
25
27
30
31

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma