До уваги студентів і викладачів Івано-Франківського національного медичного університету! З понеділка, 30 листопада, університет переходить на змішану форму навчання.

Згідно з наказом ректора від 25 листопада, студенти 6 курсу спеціальності 7.12010001 «Лікувальна справа», 7.120.10002 «Педіатрія», 5 курсу 01111 221 «Стоматологія», 5 курсу ОПП 226 «Фармація, промислова фармація», 4 курсу ОПП 227 «Фізична терапія, ерготерапія», випускні курси медичного коледжу спеціалізацій «сестринська справа», «лікувальна справа», «фармація», стоматологія ортопедична» (зубний технік) продовжать навчання аудиторно, крім дисциплін гігієна та екологія, соціальна медицина та громадське здоров’я (для 6 курсу); блоки 21 та 22 (для 5 курсу стоматологія); вікові та тендерні особливості фізичної терапії та ерготерапії; сучасні засоби фізичної терапії, ерготерапії (4 курс, фізична терапія), які проводитимуться дистанційно.

Для лікарів-інтернів, які закінчують навчання в січні 2021 року (спеціалізації дерматовенерологія, інфекційні хвороби, неврологія, психіатрія, радіологія, медицина невідкладних станів, фтизіатрія, судово-медична експертиза, загальна фармація) навчання продовжиться аудиторно, лекції відбуватимуться дистанційно.

З наказом ректора можна ознайомитися за цим посиланням.

«Важливо, щоби студенти могли поновити практичні навички, тому матимуть доступ і змогу навчатися на базі навчально-практичних центрів, — коментує в.о. проректора з лікувальної роботи Тарас Кобрин. — В одному навчальному класі буде не більше десяти осіб. Звісно, з дотриманням усіх протиепідемічних норм. Стежимо за рішеннями Уряду, виконуємо всі настанови щодо карантинного режиму».