В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжує роботу навчально-тренінговий центр «Іноземні мови для професійного спілкування». Кафедра мовознавства інформує про новинки у навчальному процесі.

З цього навчального року заняття відбуваються у корпусі кафедри по вулиці С. Бандери, 79А у новому лінгафонному кабінеті. Нині його дообладнують усією необхідною апаратурою.

Навчально-тренінговий центр при кафедрі мовознавства має два напрямки роботи, а саме вдосконалення ділової іноземної мови та підготовка до сертифікаційного іспиту з англійської мови на рівень В2.

Заняття із вдосконалення ділової іноземної мови почнуться в жовтні. Як наголошують на кафедрі мовознавства, сертифікат про завершення цього навчання отримають слухачі НТЦ, які будуть систематично відвідувати заняття та складуть підсумкове тестування на бал від 75 до 100.

Слухачі напрямку підготовки до іспиту FCE на рівень В2 складатимуть іспит, який проводитиме на базі ІФНМУ екзаменаційна команда Київського платинового центру Grade Education Centre. Днями вони мали діагностичне тестування і організаційну зустріч.

Нагадаємо, на базі ІФНМУ можна підтвердити володіння англійською до рівня B2. З лютого 2017 року тут діє сертифікований центр підготовки до іспитів Cambridge English Language Assessment (CELA). Університет уклав відповідний договір з Київським авторизованим платиновим центром Grade Education Centre. Саме його представники приїжджають приймати кембриджські іспити в ІФНМУ. Нещодавно університет черговий раз отримав сертифікат підготовчого центру до кембриджських іспитів і відповідну табличку-логотип.

Навчатися в тренінговому центрі ІФНМУ можуть не лише працівники чи студенти університету, але й усі охочі й зацікавлені люди. Вони проходять тестування, яке визначає, чи можуть вони відразу готуватися до іспиту, чи їм спершу потрібне додаткове навчання. Усе залежить від знань. Для проходження відповідного навчання потрібно звернутися на кафедру мовознавства і скласти пробний тест. Залежно від результатів діагностичного тесту, укладається договір про навчання.

Сертифікат FCE від CELA може використовуватися для атестації кадрів вищої кваліфікації, в аспірантурі (ад’юнктурі), випускниками загальноосвітніх шкіл для державної підсумкової атестації, а також студентами з метою вступу і працевлаштування за кордоном. Цей сертифікат не має обмеженого терміну чинності, як, скажімо, IELTS (дійсний два роки).