1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (24 Голосів)

Сьогодні, 21 вересня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в режимі онлайн відбулась посвята студентів першого і другого (зі скороченим терміном навчання) курсів, і вони одразу приступили до лекцій, які наразі теж відбуваються дистанційно.

Традиційно посвята першокурсників в ІФНМУ відбувається в історичному центрі міста — на площі фортечної галереї «Бастіон», але цьогоріч через карантинні обмеження навчальний рік доводиться починати дистанційно.
«Дорогі першокурсники, трохи в незвичних умовах ми починаємо цей навчальний рік, — говорить ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Сподіваюся, найближчим часом ми зустрінемося з вами вживу, а не будемо спілкуватися через Інтернет. Бажаю вам і вашим близьким міцного здоров’я, а ще якнайшвидшої нашої зустрічі в аудиторіях нашого прекрасного університету».

Цього року університет відзначає 75 років з часу свого створення, і професорсько-викладацький колектив робить все, щоб постійно підвищувати якість підготовки медичних фахівців у стінах вишу. Сьогодні в Яремчому закінчується будівництво реабілітаційного центру для спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», завершуються ремонтні роботи в новому корпусі по вулиці Бандери, 79а, постійно вдосконалюються клінічні і теоретичні кафедри, щоб відповідати сучасним вимогам навчального процесу. В університеті працює чимало студентських організацій, які дають можливість реалізувати себе в різних сферах.

«Сьогодні наша університетська родина радо приймає нове поповнення студентів першокурсників, — говорить перша проректорка ІФНМУ професорка Ганна Ерстенюк. — Вітаємо вас і дякуємо вашим батькам за те, що вони підтримали ваш вибір. Цей вибір є непростим у викликах, які сьогодні є перед медициною. Ви молодці, бо подолали один з найвищих бар’єрів на вступній кампанії. Ми сподіваємося, що ви гідно пройдете шлях студента-медика, стоматолога, фармацевта».

За давньою традицією, під час посвяти шестикурсники передають першокурсникам літопис університету як символ спадкоємності поколінь. Цього року це відбулося у стінах університетської бібліотеки. Як саме — дивіться у нашому спеціальному відеоролику.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
18
19
21
22
25
26
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika