Щороку в третю суботу вересня своє професійне свято відзначають усі, хто трудиться у фармацевтичному секторі охорони здоров’я України. Тож сьогодні ми вітаємо фахівців, науковців, а також студентів, які обрали саме цю галузь справою свого життя.

Фармацевтичні працівники — це великий перелік посад: працівники аптек, аптечних пунктів, оптових складів, промислових виробників ліків, начальники й інспектори національної й територіальних Держлікслужб, працівники лабораторій з контролю якості лікарських засобів, фахівці судово-медичних відділів бюро судово-медичних експертиз, фармацевтичні представники вітчизняних і зарубіжних фірм, працівники фірм з реєстрації ліків та фахових фармацевтичних видань, науковці фармацевтичного напрямку і, звичайно ж, фармацевтичні освітяни, які готують фармацевтів як на етапі передвищої фахової освіти, так і магістрів фармації…

Це свято запроваджено Указом Президента України «Про День фармацевтичного працівника» № 1128/99 від 7 вересня 1999 року «…на підтримку ініціативи Міністерства охорони здоров’я та враховуючи значний внесок працівників фармацевтичної галузі в охорону здоров’я населення…».

Ректорат Івано-Франківського національного медичного університету, деканат фармацевтичного факультету, дирекція фахового медичного коледжу щиро вітає колег, які трудяться для поповнення фармацевтичної галузі висококваліфікованими кадрами. Вітаємо педагогічних та науково-педагогічних працівників кафедр і студентів фармацевтичного факультету та фармацевтичного відділення фахового медичного коледжу ІФНМУ!

Ми впевнені, що зовнішні стейкхолдери, роботодавці, задоволенні нашими вихованцями. Вітаючи практичних працівників фармацевтичної галузі регіону та працівників Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області разом з її очільницею Надією Шпур, дякуємо спільноті практичної фармації Прикарпаття за співпрацю! Дякуємо нашим незмінним членам екзаменаційних комісій: завідувачці ТОВ «Центорія» Ярославі Самборській, комерційному директору ТОВ «Іва-фарм» Івану Венгринюку, завідувачу КП «Долинська ЦРА № 18» Петру Коліснику, колишньому та теперішньому завідувачам КП «Галицька ЦРА №12» – Роману Тростянецькому та Володимиру Іванціву.

У цей непростий час, сповнений викликами як пандемії вірусу Covid-2019, так і зовнішньою агресією проти України, зичимо докторам і кандидатам фармацевтичних наук, фармацевтам, провізорам і майбутнім фармацевтам та магістрам фармації здоров’я, успіхів в особистому та професійному житті, натхнення у праці, Божого благословення. Бажаємо Вам пліч-о-пліч з лікарями та молодшим медичним персоналом розвивати систему охорони здоров’я області та держави на благо збереження життя і здоров’я населення України!

Пропонуємо разом пригадати будні і свята фармацевтів ІФНМУ у прикріпленій фотогалереї.