1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.56 (17 Голосів)

Розповідь про випускників ІФНМУ 2020 року продовжуємо словами від студентів факультету підготовки іноземних громадян. Цей рік вони запам’ятають на все життя, адже перебуваючи в умовах карантину в чужій для себе країні вони змогли достойно закінчити навчання, та ще й показали один з кращих результатів в Україні.

Цього року факультет має 158 випускників. За словами працівників деканату, цей курс був дуже сильним, що підтвердили високі результати іспиту «Крок-2» — 98%.

Альшорман Лайс Абдул Карім Салех прижив в Івано-Франківську сім років. «Наші викладачі давали нам інформацію не лише про медицину, але набагато більше, — говорить він. — Вони навчили нас, як бути лікарем, як треба жити як лікар. А за ці роки я тут майже став гуцулом, і я цим пишаюся».

Рамос Торрес Келлі Татіана з Еквадору говорить, що коли приїхала додому, то багато розповідала про Україну, тутешніх людей, їжу, традиції. Її родині дуже цікаво, якою є ця країна. Дівчина каже, що пам’ятатиме Україну та Івано-Франківськ все життя.

«2020 рік з самого початку був нелегким для усіх нас, — говорить Адам Нафіу Ахмед, випускник, який а іспиті «Крок-2» показав найвищий результат на своєму курсі. — Ми вдячні університету за організацію всього необхідного, щоб ми могли завершити навчання тут. Це дійсно допомогло нам, адже ми завершили вчасно. Ми дякуємо усім викладачам, ректорату, всьому персоналу за допомогу досягти нам усього, що ми здобули протягом цих шести років».

До слова, «Крок-2» не обійшовся без непорозумінь. Після його складання група студентів ФПІГ вийшла на імпровізовану акцію, щоб висловити побоювання щодо свого можливого провалу на іспиті. Натомість, коли Центр тестування оприлюднив результати, виявилось, що франківські іноземці показали один з кращих результатів в Україні. Зауважимо, що високу планку іноземні студенти ІФНМУ тримають вже кілька років. Невдовзі студенти прийшли до ректора перепросити за свій протест. «Ми щасливі, і насправді думаємо, що адміністрація університету, наш деканат і всі викладачі зробили найкращу роботу, — сказав тоді студент з Камеруна Нуга Фотсо Ліонель. — Ми матимемо тільки найкращі враження про наш університет».

«Університет буде завжди з нами, — продовжує Адам Нафіу Ахмед. — Тут найкращі викладачі, які нам дали чудові знання, і ми здобули наші дипломи. А ще місто Івано-Франківськ є дуже добрим, тут дуже привітні люди, яким цікаво дізнатися про наші країни, і про наші враження від України».

«Вітаємо всіх наших випускників із завершенням навчання, — каже декан факультету підготовки іноземних громадян Дмитро Соломчак. — Цей рік був важким, але вони довели, що є найкращими. Я вірю, що наші випускники стануть найкращими лікарями у своїх країнах. Бажаємо всім доброго здоров’я і успіхів!»

 

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika