Днями, 1-3 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті дистанційно проходив сертифікаційний аудит для оцінки запровадження та результативності системи управління якістю в університеті.

Аудит відбувся відповідно до Політики у сфері якості, Цілей ІФНМУ у сфері якості на друге півріччя 2019 року - перше півріччя 2020 року, Плану другого етапу сертифікаційного аудиту системи управління в ІФНМУ.

Проводила аудит група під керівництвом Тетяни Рудик, аудитора з сертифікації систем управління якістю, начальника відділу систем управління та перспективного розвитку ООВ «Орган сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів»».

Цілями аудиту було оцінити запровадження і результативність системи управління якістю в ІФНМУ, а саме:

- отримати інформацію та докази відповідності системи управління якістю в університеті критеріям аудиту (ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги»);

- проаналізувати провадження моніторингу, вимірювання, звітування і аналізування щодо ключових цілей і завдань;

- визначити дотримання системою управління якістю Університету і його діяльністю законодавчих, регуляторних та договірних вимог;

- оперативне керування процесами;

- провадження внутрішніх аудитів і аналізування з боку керівництва;

- відповідальність керівництва за власну політику.