1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.89 (14 Голосів)

У скрутній ситуації, в якій нині опинилось людство, кожен долає дефіцит спілкування по-різному. Так, на кафедрі травматології та ортопедії ІФНМУ дистанційним навчанням робота не обмежується. Один з напрямків діяльності — науковий пошук — продовжується, і доволі успішно.

Новим форматом дистанційного спілкування є online участь у наукових конференціях. Тож молоді перспективні науковці не гають час дарма, і використовують час карантину з максимальною користю.

Студент шостого курсу Владислав Красновський та п’ятокурсниця Юлія Філяк із великим задоволенням взяли участь у щорічній міжнародній науково-практичній конференції BIMCO. Подія цьогоріч відбулась у форматі online. Її організував Буковинський державний медичний університет. Результат участі — призове ІІІ місце у секції за виступ англійською.

Науково-мистецька робота «Sebastian can (not) survive: triage assessment of verity and falsity in artworks», яку підготували студенти, вимагала тривалого ретельного збору історичного фахового матеріалу. Статистичний аналіз, виконаний гуртківцями, ліг в основу чудової презентації. Її достойно оцінили в буковинському виші. Цьому передувала наполеглива кропітка робота, яку запропонував науковий керівник, завідувач кафедри травматології і ортопедії ІФНМУ Вадим Сулима.

До слова, професор Сулима запустив новий онлайн проект — OSTEON. Це перший україномовний телеграм канал з травматології та ортопедії від професора! Детальніше про нього розповімо в окремій новині.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika