Дорогі студенти, колеги, ветерани університету та вся університетьска громадо! Щиро вітаємо Вас із Великодніми святами!

Цього року ми зустрічаємо найвеличніше християнське свято у непростих умовах пандемії. Тим більше нам потрібно берегти близьких, цінувати час, проведений разом. У ці святкові дні особливо важливо бути на зв’язку, привітати і підтримати один одного.

Дякуємо всім, хто нині працює на передовій у боротьбі за здоров’я і збереження життя українців, і тим, хто боронить Україну від агресора!

Нехай в цей день любов і радість прийде у Ваше життя! Миру і добра Вашому дому, спокою Вашим серцям, чистоти помислів і здоров'я всім близьким. Нехай наші душі бережуть тепло родинного вогнища!

Нехай Великдень подарує відчуття безумовної любові та вдячності! Нехай ці дні стануть вісниками оновлення і миру в нашій країні.

Христос воскрес! Воістину воскрес!

Щиро Ваш, ректорат ІФНМУ