1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.45 (10 Голосів)

Днями четвертий рік поспіль на базі кафедри гігієни та екології №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Гігієна».

В олімпіаді взяв участь 31 студент вищих медичних навчальних закладів України. Вони представляли виші Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя, Полтави, Ужгорода, Вінниці, Запоріжжя. Івано-Франківський національний медичний університет представляла студентка Неля Гулей, яку супроводжував доцент кафедри гігієни та екології ІФНМУ Володимир Дерпак.

«Олімпіада є знаковою для профілактичного напрямку підготовки медичних фахівців нашої держави, — говорить Володимир Дерпак. — Санітарно-гігієнічні факультети було реформовано, і завдання профілактики лягли на лікарів інших ланок. Проте нині відновлюють державну санітарно-епідеміологічну службу в Україні. Без суворого дотримання санітарного законодавства не буде існувати країна, нація в цілому».

Олімпіада проходила в чотири етапи: письмові відповіді на тести з різних розділів гігієни, вирішення інтегрального завдання, практичної задачі і оцінка практичних вмінь та навичок при роботі з приладами.

У підсумку перемогу в олімпіаді здобула Неля Гулей. За її словами, вона хвилювалась, адже мала честь представляти свій університет на всеукраїнському рівні. Дівчина дякує за підготовку до другого етапу олімпіади доцентові Володимиру Дерпаку.

Друге місце на олімпіаді посіла Іванна Думицька, студентка господаря олімпіади, Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. Третє місце дісталось студентові Буковинського державного медичного університету Євгенію Узинському.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо всім учасникам творчого завзяття і подальших здобутків в галузі гігієнічної науки!

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika