У четвер, 5 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті завершилась головна спортивна подія року. Відбувся фінал традиційного студентського Кубка з міні-футболу. Другий рік поспіль переможцем стала команда студентів-стоматологів.

Футбольний турнір почався ще в середині лютого і тривав понад два тижні. Участь взяли 34 команди, які представляли всі факультети університету і медичний коледж. Традиційно студентські футбольні баталії відбуваються на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання, за підтримки ректора університету Миколи Рожка, керівництва кафедри-господаря та Студентського парламенту ІФНМУ.

За третє місце поборолися визананий фаворит останніх років, минулорічний фіналіст, команда «Король Абдулла II» (факультет підготовки іноземних громадян, 5 курс) і цьогорічні новачки «Lakers» (студенти третього курсу медичного факультету). З рахунком 5:1 перемогли студенти-іноземці.

До фіналу вийшла команда студентів четвертого курсу стоматологічного факультету «Dentist United» — чинний чемпоін. Минулого року ці хлопці стали сенсацією турніру адже брали участь у ньому вперше, і одразу стали переможцями. Майбутнім стоматологам протистояла ще одна команда іноземних студентів «Spartans FC» (2 курс). Фінал видався запеклим. Основний час завершився бойовою нічиєю 1:1, а в серії пенальті з рахунком 3:2 перемогу здобув «Dentist United»,і таким чином став чемпіоном другий рік поспіль.

Кращим воротарем змагань визнали гравця команди Мохамед Сабрі з команди «Spartans FC». Кращий бомбардир став несподіванкою. Зазвичай це звання виборює хтось із гравців команд-фіналістів. Натомість цього року найбільше голів (12) на Кубку забив студент четвертого курсу медичного факультету Микола Хоміш (команда «Прикарпаття Б», яка вибула на стадії 1/4 фіналу).

«Цього року ми мали особливо цікаві змагання, бо багато минулорічних команд об’єдналися між собою, студенти вже не роблять багато команд на курсі, а одну-дві, і вони є значно сильнішими, — каже співорганізатор змагань, член Студентського парламенту ІФНМУ шестикурсник Станіслав Марусин. — Приємно порадували студенти молодших курсів і медичного коледжу, які показали дуже достойну гру. Ми дякуємо усім цьогорічним учасникам, а також ректору Миколі Рожку, завідувачу курсу фізвиховання Володимиру Левку за сприяння у проведенні цих змагань».

Підтримати студентів у цих вирішальних матчах прийшли ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко, декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, декан факультету підготовки іноземних громадян, професор Дмитро Соломчак, працівники деканатів, викладачі. Під час церемонії нагородження ректор університету наголосив, що попри переможців і призерів Кубка абсолютно всі учасники є переможцями, адже вони обрали активний і здоровий спосіб життя.

Результати фінальних матчів

Матч за третє місце

Король Абдулла II — Lakers 5:1

Фінал