1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.13 (16 Голосів)

Нещодавно в польському місті Ополе на базі місцевої Вищої медичної школи проходила стажування група викладачів Івано-Франківського національного медичного університету. Подія відбулась в рамках договору про співробітництво між двома навчальними закладами, її організував відділ міжнародних зв’язків ІФНМУ.

«В рамках проекту наша група мала можливість попрацювати в симуляційному центрі, а також ознайомитися з особливостями освітнього процесу в Польщі, — розповідає учасник стажування професор Руслан Козовий. — Так, зокрема, ми дізналися про особливості викладання медичних спеціальностей в Євросоюзі, особливу увагу звернули на спеціалізацію з фізичної терапії, реабілітології, адже ця спеціальність запроваджена і в нашому університеті. Крім того, побували в симуляційному центрі, де відбувається складання об’єктивного структурованого клінічного іспиту».

Польські колеги радо продемонстрували сучасне симуляційне обладнання різного ступеня вірогідності, від найпростіших муляжів частин людського тіла і кінцівок, до складних манекенів, які реагують на введення препаратів, «дихають», «потіють», «розмовляють» тощо. Також івано-франківські викладачі ознайомилися з сучасним фізіотерапевтичним обладнанням.

Це вже далеко не перший результат співпраці двох медичних вишів. У вересні минулого року франківські викладачі також мали подібне стажування, крім того дві студентки медичного коледжу ІФНМУ Тетяна Данчук та Софія Іванців за програмою Erasmus+ по пів року навчалися в Ополе.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika