Днями студенти 49 групи третього курсу Івано-Франківського національного медичного університету втретє відвідали Івано-Франківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей по вулиці Набережна 34б.

Цей центр є закладом, у якому перебувають діти зі складних сімей, котрі потребують тимчасової підтримки. Тут проживають близько трьох десятків неповнолітніх, яким надають соціальну, психологічну, медичну та педагогічну допомогу.

Студенти створили теплу атмосферу з гарячою піцою та іграми, щоб зробити для діток маленьке свято. Враження після відвідування особливі, розповідають студенти.

«Мета наших відвідувань — бути разом з дітьми, яким пощастило менше, але разом ми засвідчуємо,що життя кожну людину задарює щастям, треба тільки дочекатися і творити його тут і зараз, — говорить ініціатор події студент Віталій Попик. — Тому й мета наша — створити щастя у кожній миті, треба тільки мати трішки терпіння».