Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулися виробничі збори студентів третього курсу медичного факультету.

Під час спілкування особливу увагу було приділено питанню проведення першого етапу єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ). Декан медичного факультету, професор Роман Яцишин наголосив на обов’язковості складання студентами третього курсу усіх трьох складових ЄДКІ, а саме інтегрованого іспиту «КРОК 1», іспиту з іноземної мови професійного спрямування та міжнародного іспиту з основ медицини International Foundations of Medicinе (IFOM).

Студентів проінформували про постанови Кабінету Міністрів України та накази Міністерства охорони здоров’я України, якими аргументується складання ЄДКІ. Особливу увагу, виходячи з досвіду попереднього року, було звернуто на профедення IFOM.

Окрім декана медичного факультету на зборах виступив відповідальний за проведення КРОКу в ІФНМУ доцент Ігор Гавриш. Він наочно продемонстрував результати складання «КРОКу 1» за попередні три роки.

Завідувач кафедри фармакології професор Лідія Шеремета та завідувач кафедри патологічної анатомії Ельвіра Кіндратів доповіли про наявність у їхніх структурних підрозділах оновлених баз тестових завдань, які використовуються при складанні відповідник підсумкових модульних контролів та відповідають завданням з попередніх буклетів «КРОКу 1».

Заступник декана факультету доцент Тарас Кобрин доповів про стан навчальної роботи студентів третього курсу зі спеціальності «Педіатрія» та «Фізична терапія, ерготерапія».