1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.70 (10 Голосів)

До Міжнародного дня студента в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася неординарна, але вже традиційна подія. У четвер, 21 листопада, студенти-медики від першого до шостого курсу провели робочий день разом із ректором ІФНМУ, професором Миколою Рожком.

Проєкт «Студент у шкурі ректора» ініціювала Європейська медична студентська асоціація (EMSA). Вперше ця подія відбулась у 2016 році. Тож цього року студенти вже вчетверте спробували на собі, як це бути очільником одного з найбільших університетів Прикарпаття. Участь взяли 13 студентів — предаставники усіх студентських організацій університету.

Спершу молодь попрацювала з ректором у його кабінеті, де щоранку він опрацьовує листування, різну адміністративну документацію, яка потребує його підпису чи резолюції. Микола Рожко відверто розповів про внутрішню сторону роботи на керівній посаді, поділився найближчими планами.

Після роботи в центральному корпусі почалась вже багаторічна щоденна ректорська рутина — об’їзд різних корпусів університету, де тривають ремонтні роботи, реконструкції, благоустрій. Разом з ректором команда відвідала стоматологічний факультет, морфокорпус, четвертий гуртожиток, новий навчальний корпус на вулиці Степана Бандери.

«Ми мали можливість один день побути на місці ректора та відчути на власній шкірі всі тонкощі і складнощі цієї посади, — розповідає голова EMSA Марія Мартинець. — Справді вражає, які масштабні роботи одночасно ведуться у різних куточках нашого університету. Усі залишились дуже задоволеними і приємно враженими, як щодня розвивається наш університет. Ми отримали море позитивних емоцій».

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika