1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.13 (15 Голосів)

До Івано-Франківського національного медичного університету у вівторок 19 листопада, з робочим візитом, у рамках міжнародної співпраці завітала професор, завідувач кафедри молекулярної біології університету м. Летбрідж (Канада), провідний науковець Канадського шнституту досліджень здоров’я (CIHR), співзасновник Інституту епігенетики у штаті Альберта Ольга Ковальчук (Титова).

Ольга Ковальчук відвідала кафедру медичної біології та медичної генетики, генетичну лабораторію, музей кафедри анатомії людини, музей ІФНМУ. Професор спілкувалася зі студентами та співробітниками кафедри і дала високу оцінку позитивним змінам своєї Alma Mater.

Ольга Ковальчук розповіла про освітні підходи у викладанні медичних та біологічних дисциплін у Канаді. Під час зустрічей було обговорено можливості подальшої співпраці та розвитку медичної освіти. Були озвучені цікаві ідеї щодо спільних наукових проектів.

Слід зазначити, що професор Ольга Ковальчук є вихованицею кафедри медичної біології та медичної генетики ІФНМУ та безпосередньо наукової школи професора, завідувача кафедри професора Лариси Ковальчук. Вона закінчила стоматологічний факультет ІФДМА в 1991 році, була переможцем грантів Швейцарського міжнародного наукового товариства, співвиконавцем наукових проектів Інституту Ф. Мішера (Базель). Вперше в ІФДМА отримала Диплом президії АМН України як кращий молодий вчений. Автор понад 120 рецензованих дослідницьких статей.

Вперше в світі науковці Ольга Ковальчук та Ігор Ковальчук спільно з швейцарськими колегами інституту молекулярної біології ім. Фрідріха Мішера розробили технологію використання трансгенних рослин Arabidopsis thaliana як маркерів забруднення довкілля радіонуклідами, що було підтверджено Європатентом.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika