Нещодавно в Полтаві на базі Української медичної стоматологічної академії відбулась IV міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання лінгвістики, професійної лінгводидактики, психології і педагогіки вищої школи».

Організатором масштабного міжнародного наукового зібрання виступила Українська медична стоматологічна академія. Участь взяли делегації Жешувського університету (Польща), Гуманітарно-технічної академії (м. Бєльсько Бяла, Польща), Білоруського державного медичного університету, Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, Харківського національного медичного університету, Львівського національного медичного університету ім. І. Франка, Льотної академія національного авіаційного університету (м. Кропивницький).

Івано-Франківський національний медичний університет на науковому форумі представляла кандидат філологічних наук, доцент кафедри мовознавства Марія Гуцол. Вона презентувала своє дослідження на тему «Самоконтроль студентів при вивченні латинської та іноземних мов у медичних вищих навчальних закладах України». На пленарному засіданні також були заслухані доповіді провідних фахівців-мовознавців з України, Польщі, Білорусії, які стосувалися актуальних тем вивчення латинської та іноземних мов у медичних закладах вищої освіти.