У четвер, 19 вересня, Івано-Франківський національний медичний університет відзначав 74 річницю заснування. Святкові заходи почали студенти вишу, які влаштували у дворику центрального корпусу виставку квіткових композицій.

Такі виставки, приурочені Дню університету, вже стали традиційними. Експозицію разом зі своїми кураторами влаштували першокурсники різних факультетів університету, а також медичного коледжу ІФНМУ. Звісно ж сюжети композицій мають медичну тематику.

«Ця виставка є особливою подією для наших студентів, — розповідає голова ради кураторів ІФНМУ доцент Тетяна Князевич-Чорна. — Вони разом зі своїми кураторами ретельно готуються до неї, продумують тематику роботи, оформлення, підбирають різні крилаті вислови, цитати. Така робота згуртовує студентів, а сама виставка назавжди залишиться одним з багатьох спогадів про веселі студентські роки».

Дякуємо всім студентам, котрі долучилися до виставки! Пропонуємо переглянути фото всієї цієї краси.