З метою заохочення молоді до читання та популяризації книги Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Т. Шевченка започаткувала фестиваль «Читач року». Почесну відзнаку «Читач року 2018» у номінації «Найактивніший читач» отримав студент-випускник п’ятого курсу стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету Ростислав Грималюк.

До фестивалю «Читач року» долучилось 64 бібліотеки закладів вищої освіти з різних регіонів України. Це дало можливість вивести його з університетського на всеукраїнський рівень.

На отримання почесних нагород фестивалю було номіновано 30 студентів, аспірантів та представників професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також 64 номінанти з інших університетських бібліотек.

Вітаємо переможця і бажаємо успіхів у майбутній професійній та науковій діяльності!