У вівторок, 21 травня розпочалась підсумкова атестація випускного шостого курсу медичного факультету спеціальності «Лікувальна справа» і «Педіатрія».

Усього іспит писали 453 цьогорічні випуксники вузу. Атестація пройшла у формі ліцензійного іспиту «КРОК-2. Загальна лікарська підготовка». Його проводили представники ДО «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямків підготовки «Медицина» і «Фармація» при МОЗ України"  у  п’яти лекційних аудиторіях.

Варто відзначити, що проходив Крок-2 під камерами відеоспостереження. Тому зараз у середовищі студентів триває емоційне обговорення процесу здачі іспиту.

Результати іспиту випускники дізнаються вже через 14 днів. Про це їх повідомить Центр тестування.