У вівторок, 16 квітня, в читальному залі бібліотеки Івано-Франківського національного медичного університету відбулась Хресна дорога.

Вже традиційно Хресну дорогу молились семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії, працівник молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ отець Арсен Панчак разом із студентами і викладачами університету.

Хресна дорога в ІФНМУ відбувається щороку. Молодіжна комісія Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ проводить ці молитовні події у багатьох навчальних закладах Прикарпаття, адже молодь — це майбутнє не лише України, а й української церкви.

Хресна дорога — це час молитви та покаяння, що спонукають до глибоких роздумів над терпінням Ісуса Христа, яка єднає всіх вірян у мирі та любові, — наголосив отець Арсен. Він звернувся до присутніх із закликом щодня пам’ятати про місце Бога в їхньому житті.