У вівторок, 22 січня, на кафедрі ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології.

У конкурсі взяли участь дев’ять учасників — студенти четвертого курсу медичного факультету, високу активність показали члени студентського наукового гуртка з ендокринології.

Відбір претендентів на участь у другому етапі олімпіади відбувався за трьома критеріями: рівень теоретичної підготовки, комп`ютерний контроль знань, вирішення клінічних задач. Оцінка теоретично-практичної підготовки студентів проводилась комісією, створеною за участі професорсько-викладацького складу кафедри. Учасники конкурсу показали хороший рівень теоретичних знань, клінічне мислення при вирішенні практичних завдань.

Переможцями першого туру олімпіади стали Христина Шпирко (7 група), Марина Дутчак (10А група), Людмила Павлюк (3 група). Ці студенти візьмуть участь в другому турі Всеукраїнської студентської олімпіади з ендокринології, який відбудеться на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського.

Вітаємо переможців та дякуємо за активність усім учасникам!