1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.81 (8 Голосів)

У п’ятницю, 8 червня, в івано-франківській фортечній галереї «Бастіон» відкрилася чергова персональна виставка живопису асистента кафедри загальної практики (сімейної медицини), фізичної реабілітації та спортивної медицини ІФНМУ Галини Григорук. Картини, представлені на експозиції, об’єднує одна тема — балет.

На виставці представлені 16 полотен, які авторка створила протягом зими 2017-2018 років. На всіх зображені витончені балетні танцівниці. Це нова тема для живопису Галини Григорук. Досі художниця була відома своїми пейзажами та натюрмортами.

За словами Галини Григорук, вона є шанувальником балету, за можливості відвідує балетні вистави у Львові та Києві, була і на виставі дитячої балетної школи, яка відкрилася в Івано-Франківську. Тож не дивно, що вона вирішила присвятити цьому мистецтву цілу серію полотен. «Душа людини завжди прагне чогось особливого, святкового, а балет — це завжди свято, свято мистецтва, танцю, дуже урочисте, прекрасне, — говорить авторка. — Артисти балету — це витончені люди, які багато працюють над собою, але коли люди дивляться балет, то буквально затамовують подих і можуть оцінити їхню майстерність і перенестися в світ легкості, гармонії, краси і грації».

На відкриття виставки зібралися друзі, колеги та знайомі Галини Григорук. Такий балетний живопис викликав справжнє захоплення в глядачів, і люди жваво ділилися своїми враженнями від картин. Свою думку сказав і наставник авторки художник Любомир Худяк. «Танцівники балету важко працюють над собою, щоб досягнути такої досконалості, так само створення цих картин було непростим для Галини Григорук, і це варте поваги, — каже Любомир Худяк. — Дорога до краси пролягає через багато сумнівів і переживань. Анатомічні фігури — це досить складно, і наша художниця показала, що вона пройшла цей шлях. Відбулась зміна теми, своєрідне оновлення. Бажаю автору і надалі цієї легкості, наснаги!»

Під час відкриття виставки слово взяла директор наукової бібліотеки ІФНМУ Мирослава Татарин, яка запросила авторку виставити свої роботи в читальному залі бібліотеки. Тож живопис викладача ІФНМУ згодом може з’явитися у стінах рідної Alma Mater. А виставка в «Бастіоні» триватиме до 24 червня.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
3
4
5
10
11
12
16
17
18
19
21
24
25
26

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika