1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.63 (8 Голосів)

Лікар за кордоном – престижна і добре оплачувана професія.  На якому етапі в цьому Україна? Хто найчастіше виїжджає і як з цим бути? Чи достатній рівень підготовки українського лікаря і як стати фаховим медиком…

  «Коли я вчився у Британії, то  хотів якнайшвидше повернутися в Україну, щоби ці знання застосовувати на практиці. Бажання залишитися за кордоном у мене не було. Зате постійно зростає бажання навчитися чогось нового і втілювати це в Україні», - розповідає лікар-отоларинголог, засновник центру слуху ІФНМУ, один з кращих  випускників університету та учасник багатьох міжнародних стажувань і програм  Роман Фіщук.

Насправді люди не задоволені системою охорони здоров’я в усьому світі, - каже Роман. – Скаржаться не лише в нас. Наприклад, британців не влаштовують довгі черги, тоді як у нас на разі дуже просто можна подзвонити й домовитися про візит до лікаря…»

Про українську систему охорони здоров’я, що таке конкурентоздатність, чи можна зупинити процес трудової міграції і хто допомагає вітчизняним медикам працевлаштуватися за кордоном, - дізнавайтеся в ефірі ТРК «Карпати».

Також серед коментаторів та гостей студії - студент ІФНМУ Іван Кавінський і молодий педіатр, кандидат медичних наук, який уже три роки поспіль  працює  в Чехії, теж випускник Івано-Франківського національного медичного університет Василь Ходан.

Фахівці акцентують на тому,  що  для того аби бути  фаховим медиком,  вчитися треба постійно. Крім  того, слід знати іноземні мови й вчитися  кращих практик за кордоном…

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika