Дорогі працівники університету, дорога студентська родино! Настала весна, найчудовіша пора року, і настало для нас найсвітліше християнське свято — Великдень.

Усі ми християни дуже ретельно до нього готуємося, очищуємо свої душі, робимо добрі справи, причепурюємо свої домівки, робимо порядок на роботі. Наші студенти разом з викладачами малювали писанки, приємно, що участь в цьому взяли наші іноземні студенти.

У цей святковий день бажаю всім здоров’я, миру, сонця! Нехай те, що ми задумали, збувається. Сьогодні для України найбільше потрібна наша злагодженість, праця і відданість Україні, щоб нарешті наступив довгоочікуваний мир, аби не гинули наші хлопці, і ми могли працювати на благо і розбудову України. Нехай допоможе нам у цьому Бог!

Христос Воскрес!

Щиро ваш, ректор ІФНМУ Микола Рожко