Проект «Лікарня для ведмежат» знову відкриває свої двері для діток. Чергова акція для малечі запланована на середу, 11 квітня, в івано-франківській школі-садку №3 о 14:00. Студенти-організатори запрошують своїх колег долучатися до події.

«Лікарня для ведмежат» — проект, який вже традиційно проводять студенти Івано-Франківського національного медичного університету, члени Європейської медичної студентської організації (EMSA).

«Акція створена для того, щоб у вигляді гри допомогти малечі подолати страх перед «білими халатами», бар’єр між дитиною і лікарем, — розповідають активісти EMSA. — Усі охочі дітлахи мають змогу стати медиками та обстежити іграшкових ведмедиків. Просимо Вас долучитися до нас і допомогти створити приємну атмосферу, і цікавий день для дітей».