У Києві днями відбулась щорічний освітній форум — Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018». Традиційно участь у події взяв Івано-Франківський національний медичний університет, який отримав одразу кілька високих нагород.

«Ця виставка відбувається вже дев’ятий раз, — розповідає член делегації ІФНМУ, завідувач кафедри гігієни і екології, професор Михайло Мізюк. — Цього у виставці взяли участь понад 700 закладів освіти з усіх регіонів України, а також з-за кордону, тож нагороди, які отримав наш університет, є дійсно високим досягненням і визнанням роботи, яку проводить ректорат і весь професорсько-викладацький склад».

Найвищою нагородою, яку отримав ІФНМУ на виставці, став диплом Гран-прі «Лідер післядипломної освіти України» та спеціальний почесний знак цієї відзнаки. Окреме визнання отримала міжнародна діяльність університету — ІФНМУ удостоїли золотої медалі у номінації «Діяльність вищих навчальних закладів із зростання експорту освітніх послуг».

Під час виставки делегація ІФНМУ провела семінар «Досвід проведення державної атестації випускників медичного університету в плані інтеграції в європейський освітній простір», який викликав жваве зацікавлення й обговорення учасників. Університет також нагородили дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки. Крім того, ІФНМУ отримав Сертифікат якості наукових публікацій.

Нагадаємо, у жовтні минулого року ІФНМУ взяв участь у міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», де також отримав цілу низку високих нагород.