Днями, 16-18 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся з'їзд голів та керівного апарату органів студентського самоврядування вищих медичних навчальних закладів. Форум "IF MEDICAL WEEKEND" організував Студентський парламент ІФНМУ.

До Івано-Франківська з'їхалися представники студентських організацій десяти медичних університетів України. Під час події відбувався обмін досвідом, розбір конкретних проблем студентських організацій у вишах, презентація найбільш вдалих проектів, поради щодо їх організації, а ще майстер-класи щодо організації роботи та співпраці студентів з адміністрацією університетів.

На другий день роботи форуму студенти створили ВОМОСС — Всеукраїнське об'єднання медичних органів студентського самоврядування. Результатом третього дня був якісний тімбілдинг.

Крім робочих аспектів, студентська молодь познайомилася з Івано-Франківськом, оглянула матеріально-технічну базу ІФНМУ, мала екскурсії по незвичайних місцях міста та університету.

"У нас залишились тільки позитивні враження від цієї події, — говорить голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола. — Для нас це було досвідом організації такого масштабного заходу, ми перевірили себе та побачили плюси й мінуси нашої команди. Нашим гостям з інших міст теж усе сподобалось. Наші колеги з інших вишів пообіцяли тримати планку, організовуючи наступного разу таку зустріч, хоча це й буде не легко".

Студентський парламент дякує адміністрації за всебічну підтримку цього важливого всеукраїнського заходу. А ректорат дякує студентам Вікторії Боліновській, Івану Бойчуку, Максиму Гиричу, Михайлові Луканюку, Валері Кіндюку, Марині Назарук та Олегу Тромболі за самовіддану роботу протягом з'їзду.