У четвер, 7 грудня, на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбулись змагання з волейболу в рамках студентської спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

У змаганнях взяли участь чоловічі та жіночі команди факультетів університету, а також медичного коледжу ІФНМУ. Особливістю змагань з волейболу стало те, що судив матчі теж студент медуніверситету — другокурсник стоматологічного факультету Сергій Буга, випускник медичного коледжу ІФНМУ. Він вже кілька років є членом чоловічої збірної команди ІФНМУ з волейболу, а зараз ще й пробує себе на суддівській ниві.

«У волейбол я грав ще у школі, і зараз це переросло в захоплення, — розповідає Сергій Буга. — Спорт абсолютно не заважає навчанню, а навпаки виховує дисципліну, а ще дозволяє відволіктися від щоденних студентських буднів. Я всім рекомендую знайти для себе улюблений вид спорту. Це чудовий спосіб проводити вільний час».

У підсумку серед дівчат перемогу здобула команда медичного факультету, срібним призером стала команда медичного коледжу. Серед хлопців перемогли студенти медичного факультету, друге місце в студентів спеціальності стоматологія ортопедична медичного коледжу, третє місце в збірної стоматологічного факультету.

«Дякую всім, хто взяв участь у наших змаганнях, — говорить викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Сергій Лопацький. — Дуже приємно, що в нашому університеті є студенти, які займаються спортом. Запрошуємо всіх наших студентів до нашої кафедри, спробувати себе у тих видах спорту, які їм до вподоби. Ви не пожалкуєте!»