Днями студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA), провели дві «Лікарні для ведмежат» для наймолодших прикарпатців.

Спершу майбутні медики завітали до дітей онкогематологічного відділення Обласної дитячої клінічної лікарні, а вже наступного дня «Лікарня для ведмежат» відбулася в Івано-Франківському обласному академічному театрі ляльок імені Марійки Підгірянки з нагоди міжнародного Дня передчасно народженої дитини.

«Це були надзвичайно дружні, теплі й емоційні лікарні, — розповідає одна з організаторів подій, студентка ІФНМУ Юлія Свердель. — Діти були щасливі побувати лікарями, а лікарі дарували позитив дітям. Було цікаво, весело і нестандартно. Участь взяли члени EMSA і багато небайдужих добровольців, що відгукнулися на добру справу. Дякуємо всім, хто не пошкодував своїх сил і часу для цієї доброї і потрібної справи!»