НОВИНИНОВИНИ РОЗГОРНУТИЗГОРНУТИ

Нещодавно стипендіальна програма «Завтра.UA» оголосила підсумки свого щорічного конкурсу. Члени журі обрали 54 переможців, що представляли 34 заклади вищої освіти України. Серед стипендіатів одразу двоє студентів Івано-Франківського національного медичного університету – Андрій Витвицький та Лілія Твердохліб.

У четвер, 13 червня, ректор Івано-Франківського національного медичного університету професор Роман Яцишин відвідав новітній стоматологічний центр «Respect Dental» у рамках розвитку співпраці з Бізнес Асоціацією Івано-Франківська. На зустрічі провели перемовини з керівником та засновником клініки Русланом Савчуком.

Представники Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у тренінгу «Una4UA2: Support for Cooperation of the JU with Ukrainian Universities within the EU Alliances», який проходив у Ягеллонському університеті (м. Краків, Польща).

Упродовж кількох днів з робочим візитом в Івано-Франківському національному медичному університеті перебуватимуть професор Мацей Сметанський та доктор Матеуш Замковський - видатні хірурги, представники Асоціації хірургів Польщі та Європейської асоціації герніологів.

Нещодавно на базі Полтавського державного медичного університету відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «Modern Trends in  Foreign Languages Research and Teaching», участь у якій взяла заступниця ректора з виховної роботи, доцентка кафедри мовознавства ІФНМУ Марія Гуцол.

6-8 червня співробітники  Івано-Франківського національного медичного університету, зокрема завідувач кафедри дерматології та венерології Олександр Александрук, доцентка кафедри терапії, сімейної та екстреної медицини ПО Христина Симчич, асистент кафедри терапії, сімейної та екстреної медицини ПО Андрій Геращенко, брали участь у курсі EURACT LEONARDO LEVEL 1.

У понеділок, 10 червня, на кафедрі медичної інформатики, медичної та біологічної фізики відбулося відкрите практичне заняття, присвячене медичним інформаційним системам та їх застосуванню в галузі охорони здоров'я.

Адміністрація ІФНМУ інформує вас про те, що відбулися зміни щодо вакантних місць для підготовки в інтернатурі (у розрізі спеціальностей, місць практичної частини та місць освітньої частини підготовки в інтернатурі) для рейтингового розподілу випускників Iвано-Франкiвського національного медичного університету бюджетної і контрактної форм навчання у 2024 році.

Днями представники Івано-Франківського національного медичного університету відвідали медичний центр Superhumans у Львові, де провели робочу зустріч з медичним директором Андрієм Віленським.

Для збереження життя людини. Днями доцентка кафедри оториноларингології з курсом хірургії голови та шиї Наталія Василюк провела для студентів четвертого курсу медичного факультету практичне заняття, на якому розглянули стенози гортані та ознайомилися з методами надання невідкладної допомоги у випадку їх виникнення.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

osvitnii hab

guide

karta

Biblo ban

arnika zyma