ДИТЯЧА ПУЛЬМОНОЛОГІЯ

В кінці лютого в першій половині березня 2018р. передбачається тиражний випуск посібника «Дитяча пульмонологія» у видавництві «Медицина» (м.Київ) за редакцією професора О.Л. Цимбалістої.

Колектив авторів Цимбаліста О.Л., Вовк З.В., Митник Н.Я., Семкович М.Я., Семкович Я.В., Сем’янчук В.Б., Урбась О.В..

Посібник включає 17 Глав.

Глава 1. «Основні симптоми і синдроми при патології бронхолегеневої системи у дітей».

Глава 2. «Імунологічні аспекти запальних захворювань бронхолегеневої системи.

Глава 3. «Принципи протимікробної терапії».

Глава 4. «Небулайзерна терапія» при захворюваннях бронхолегеневої системи.

Глава 5. «Пневмонії новонароджених».

Глава 6. «Бронхолегенева дисплазія».

Глава 7. «Вроджені і спадкові захворювання бронхолегеневої системи у дітей».

Глава 8. «Синдром дисплазії сполучної тканини і захворювання бронхолегеневої системи».

Глава 9. «Бронхіти».

Глава 10. «Поліноз».

Глава 11. «Бронхіальна астма».

Глава 12. «Пневмонії».

Глава 13. «Плеврити».

Глава 14. «Муковісцидоз».

Глава 15. «Спадковий дефіцит альфа 1-антитрипсину».

Глава 16. «Інтерстиційні захворювання бронхолегеневої системи».

Глава17. «Ураження бронхолегеневої системи при інших захворюваннях».

У посібнику авторами висвітлені патогенетичні механізми розвитку клініки, сучасні методи діагностики, алгоритм лікування захворювань бронхолегеневої системи у дітей усіх вікових груп.

Посібник «Дитяча пульмонологія» рекомендований для навчання студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, інтернів, слухачів вищих медичних закладів післядипломної освіти, педіатрів, дитячих пульмонологів лікарів загальної практики, неонатологів, лікарів інтенсивної терапії. Для студентів є 20% знижки вартості посібника.

Прохання заявки на придбання посібника «Дитяча пульмонологія» надсилати на електронну пошту видавництва «Медицина» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..