Інформація про французько-українську освітню Програму для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації 28 січня - 4 лютого 2018 року

Проект організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) та Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ) у співпраці з Українським лікарським товариством у Львові (УЛТ).

До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціалізацій, фармацевти й інші працівники сфери охорони здоров’я, студенти, інтерни медичних університетів із числа громадян України.

З повагою, голова Українського Лікарського Товариства Прикарпаття, доцент Мельник І.В.