В Івано-Франківську у четвер, 9 листопада, до Дня української писемності і мови у фортечній галереї «Бастіон» відкрився фестиваль-презентація «Сторінками української книги». Свою експозицію представила й наукова бібліотека Івано-Франківського національного медичного університету.

Протягом двох днів, 9-10 листопада, мешканці Прикарпаття можуть ознайомитися з літературними новинками вітчизняних письменників, продукцією десятків видавництв. До обласного центру Прикарпаття з’їхалися учасники з усієї Західної України. Свої книжкові новинки представили видавництва «Апріорі» зі Львова, «Навчальна книга «Богдан» та «Джура» з Тернополя, «Карпатська вежа» з міста Мукачево Закарпатської області, «Дискурсус» з села Брустурів Косівського району, «Писаний камінь» з Косова, «Лілея НВ», «Місто НВ» з Івано-Франківська, книготорговельні підприємства, вищі навчальні заклади та бібліотечні установи, обласні організації Національної спілки письменників та Національної спілки краєзнавців України.

«Наша бібліотека вже традиційно бере участь у цій щорічній події, — розповідають працівники бібліотеки. — Ми представляємо немедичну літературу наших науковців, професорів, академіків. Це наукові праці, культурологічні дослідження, унікальні словники, підручники, художні видання, авторами яких є професорсько-викладацький склад нашого університету».

Зазначимо, що два роки поспіль, у 2015 та 2016 роках, бібліотека ІФНМУ на цій виставці отримала диплом за участь.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ