1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.92 (6 Голосів)

У четвер, 9 листопада, в читальному залі наукової бібліотеки відбулась зустріч студентів першого курсу медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету з поетом і письменником, завідувачем кафедри українознавства і філософії ІФНМУ, професором, академіком Володимиром Качканом.

Подію організували спільно кафедра українознавства і філософії, наукова бібліотека та медичний коледж. Зустріч була присвячена Дню української писемності і мови, який відзначається саме цього дня.

Володимир Качкан поділився зі студентами своїми роздумами про рідну мову, про силу й цінність слова, розповів про свою творчість, а також зачитав деякі свої поезії. Студентів розпитували письменника про те, як він став митцем, про джерела натхнення й отримували щирі й відкриті відповіді.

«Чому ми так постійно відвойовуємо, виборюємо своє право дивитися на світ, читати, співати, дихати, любити рідною українською мовою? — звернувся академік до присутніх. — Обкладали нас віками воріженьки, кров нашу пили. Видно, такий хрест творець уклав на нашу українську долю. Але не для того, аби скніти, стогнати і плакати. Потрібно проводити концерти народних музик, виставки, імпрези, видавати книжки, створювати кінофільми. Тільки так зможемо зберегти і збагатити рідну мову і культуру».

Наприкінці зустрічі студенти підготували сюрприз професору. Четверо першокурсниць продекламували поезію Володимира Качкана, чим заслужили аплодисменти від автора, який пообіцяв презентувати їм свою книгу з власним автографом.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
5
7
8
9
10
11
13
15
17
19
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika