У п’ятницю, 27 жовтня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч студентів з прикарпатською письменницею та поетесою Оксаною Кузів, яку організувала кафедра мовознавства.

Письменниця та журналістка Оксана Кузів у 2014 році увійшла у літературу зі збіркою прози «Адамцьо», яка у тому ж році стала «Книгою року у молоді Прикарпаття», а наступного — потрапила до списку 80 найкращих книжок України за останнє десятиліття за рейтингом «Україна читає дітям». Нещодавно побачила світ вже п’ята книга авторки — роман «ЩЕмить».

«Сьогодні ми зустрічаємося з дуже скромною, гарною і розумною жінкою, письменницею, поетесою, Оксаною Кузів, — говорить модератор зустрічі, викладач кафедри мовознавства ІФНМУ Ольга Баб’як. — Це унікальна людина. Попри свої злети чи невдачі вона завжди усміхнена, завжди сильна. Ми часто можемо зустріти її в Івано-Франківську, і ось сьогодні вона розповідає нашим студентам про свою творчість і свої досягнення».

За словами письменниці, уся її проза взята з життя, тобто ґрунтується на історіях, які вона почула, спілкуючись зі знайомими або ж під час своєї професійної журналістської діяльності. «Історію, яку я чую, ніколи не списую з реального життя, — говорить Оксана Кузів. — Однозначно інтерпретую, подаю через власну призму так, як я це відчуваю».

Організатори зустрічі підготували письменниці сюрприз. Її поезію декламували та заспівали студенти факультету підготовки іноземних громадян. Чуттєве виконання творів письменниці викликало бурхливі оплески присутніх.