У п’ятницю, 16 червня, в концертній залі обласної філармонії відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Нагадаємо, буквально днями завершилась державна атестація випускників фармацевтичного факультету. Вона відбувалася у три етапи: ліцензійний іспит «Крок-2. Фармація», захист дипломних робіт і власне практично-орієнтований державний іспит. За словами голови екзаменаційної комісії, завідувача кафедри фармакології ІФНМУ, професора Лідії Шеремети, цьогорічний випуск за рівнем успішності не поступається випускникам попереднього року. Студенти «тримають планку».

«Сьогодні ми хвилюємося майже так само, як наші випускники під час екзаменів, — говорить Лідія Шеремета. — Найголовніше, щоб ці молоді люди залишалися порядними людьми, оскільки з обраною ними професією вони не можуть бути інакшими, бо відповідають за життя і здоров’я інших людей. Вони керуватимуть ресурсами й інформацією, повинні будуть приймати відповідальні й виважені рішення, і водночас будуть вічними учнями, бо все життя треба буде вчитися. Саме такими ми бажаємо стати нашим випускникам».

«Символічно, що цього року ми починаємо вручення дипломів з нашого наймолодшого факультету, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Факультет пройшов важкий шлях становлення з 2011 року. І ось сьогодні ми відправляємо в доросле життя наших чергових випускників. Ми будемо хвилюватися за них, сумувати, але таке життя, потрібно рухатися далі. Студентські роки найкращі, і сподіваюся, вони будуть пам’ятати, з ким вони працювали і вчилися. Це наша золота молодь. В добру путь!»

Теплі слова лунали й від випускників. Студенти дякували своїм викладачам за їхню працю і знання, які вони їм передали. «Ці п’ять років пролетіли дуже швидко, хоча на першому курсі здавалося, що навчання буде дуже довгим, — говорить Вікторія Ткаченко, староста випускного курсу, володар диплому з відзнакою. — Завтра ми по суті станемо дорослими самостійними людьми. Це новий шлях, і ми не знаємо, що буде завтра, як складеться наша доля. Але щиро сподіваюся, що й через багато років ми залишимося такими ж яскравими і відкритими, якими ми були у студентські роки. Дякуємо нашим викладачам та нашому університету за ці незабутні роки!»