29 вересня, у переддень свята 25-ти річчя Всеукраїнського дня бібліотек, в ІФНМУ приймали вітання працівники університетської бібліотеки.

Привітати колектив із професійним святом завітала адміністрація університету: в.о. ректора Микола Островський, в.о. першого проректора Андрій Грицик, голова профкому ІФНМУ Любомир Заяць.

До привітань долучився і мер Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його дорученням привітати колектив прийшов радник міського голови м. Івано-Франківська з питань співпраці із засобами масової інформації Мирослав Кошик. Крім того, вітальні слова пролунали й від голови МО ВУТ «Просвіта» Марії Гуцол.

Підсумувала виступи гостей директорка бібліотеки Мирослава Татарин. Лейтмотивом її виступу було єдине для всіх бажання: бути креативними в роботі та дочекатися миру і перемоги!