В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується атестація випускників заочної форми навчання ОПП «Фармація, промислова фармація». П’ятого лютого відбувся захист магістерських робіт.

Випускна атестація стартувала з тестового іспиту Крок-2 «Фармація», який цьогоріч вперше був ліцензійний для студентів-заочників. Позитивний результат отримали 85 % випускників; інші 15 % мають ще одну спробу його складання.

Загалом атестацію випускників проходить 66 вітчизняних студентів та одна студентка факультету підготовки іноземних громадян. Магістерські роботи виконували шестеро випускників, а саме: Іванна Кузів на тему «Фармакогностичне дослідження розторопші плодів» (керівник – доцент Василь Водославський), Марія Масляк – «Аналіз протитуберкульозних препаратів хімічними та фізико-хімічними методами» (керівниця – доцентка Наталія Леочко), Мар’яна Меленюк – «Розробка складу та технології супозиторіїв з олією ліщини» (керівниця – доцентка Наталія Дубель), Христина Михальчук – «Дослідження лікарських засобів з протигрибковою активністю» (керівниця – к.фарм.н. Надія Рущак), Наталія Юсипів «Докінгові дослідження нових речовин – потенційних препаратів у протираковій терапії» (керівник – доцент Дмитро Мельник), Людмила Хавро (Джавала) – «Фармацевтичний аналіз лікарських засобів, що містять фенольний гідроксил» (керівниця – доцентка Наталія Леочко).

Дані роботи були виконані на двох випускових кафедрах: 4 роботи – на кафедрі хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти (завідувач – професор Андрій Стецьків), 2 роботи – на кафедрі фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії (завідувач – професор Андрій Грицик).

Екзаменаційна комісія під головуванням начальниці Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надії Шпур високо оцінила представлені наукові доробки магістрантів.