27.02.2018 року відбулося засідання Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету, де розглянули такі питання:

1. Присвоєння почесного звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

Доповідач: професор Рижик В.М.

Лічильна комісія:       Голова комісії – проф. Пиптюк О.В.

Члени комісії: -   проф. Чурпій І.К.

проф.  Попадинець О.Г.

1. Підтримка роботи «Наукова розробка та впровадження персоніфікованого підходу до діагностики, лікування та профілактики імунозалежних захворювань» колективу авторів Гаврисюк В.У., Драннік Г.М., Дріянська В.Є., Ждан В.М., Іщейкін К.Є., Кайдашев І.П., Колесник Ю.М., Чоп’як В.В., представлену на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки за 2018 рік.

Доповідач: Заступник Голови вченої ради

1. Підтримка кандидатури доктора медичних наук, професора, член-кореспондента НАН України, академіка НАМН України, заслуженого професора ЛНМУ імені Данила Галицького Зербіно Дмитра Деонисовича у дійсні члени НАН України зі спеціальності «Еволюційна екологія»

Доповідач: Заступник Голови вченої ради

1. Обрання на вакантні посади, присвоєння Вчених звань.

Доповідач: Заступник Голови вченої ради

1. Про стан лікувальної роботи в університеті в 2017 році та нові завдання на поточний рік.

Доповідач: проректор, доц. Федорченко В.М.

Обговорення: професор Пришляк О.Я.

доцент Яворський М.І.

доцент Кривецький Т.

1. Про стан підготовки до складання ліцензійного іспиту «Крок-2» та проведення державної атестації випускників.

Доповідачі: декани факультетів

1. Про організацію підготовки до виборів ректора ДВНЗ «ІФНМУ».

Доповідач: професор Геращенко С.Б.

1. Різне.

8.1 Затвердження теми комплексної НДР з ініціативно-пошукової тематики університету.

8.2   Затвердження тем кандидатських дисертацій.

8.3   Рекомендації до друку.

8.4   Надання творчої відпустки.

Доповідач: Заступник Голови вченої ради

З підведенням підсумків виступили - перший проректор, д.біол.н., професор Ерстенюк Г.М.; ректор, Заслужений діяч науки та техніки України, д.мед.н.,  професор  Рожко М.М.