Ви тут: Головна
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 18910
Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Професор кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Віталій Середюк став гостем передачі "Кава Брейк" на ТРК "Вежа".

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

30 квітня колектив Івано-Франківського національного медичного передали матеріальну допомогу для Луганського та Донецького медичних ВНЗ. Навчально-методичні матеріали та оргтехніка для ведення належного навчального процесу склали гуманітарний вантаж, що буде відправлено до Луганського та Донецького медичних університетів, евакуйованих до звільнених Рубіжного та Краматорська.

Четвер, 23 квітня 2015 13:48

Виробнича практика в Польщі

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

З 12-20 січня студентка Івано-Франківського національного медичного університету Вікторія Титик проходила виробничу практику в Ольшині (Польща)

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

У рамках тісної співпраці з ІФНМУ в Міській поліклініці № 1 проводяться навчання з виробничої практики для іноземних англомовних студентів. Для медичного закладу такі заходи є нововведенням.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

В Івано-Франківську розпочалося засідання круглого столу «Роль медицини міста Івано-Франківська в системі єдиного медичного простору Прикарпаття».

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

За сприяння ІФНМУ, ДОЗ ІФОДА, обласного клінічного дерматовенерологічного диспансеру в готелі «Надія» проходить регіональна науково-практична конференція «Прикарпатські дерматовенерологічні дні: Сучасні аспекти діагностики та лікування  дерматозів і новоутворів шкіри».

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

У Івано-Франківську розпочала роботу Європейська герніологічна школа. На медичну конференцію, яку проводять лікарі Центральної міської клінічної лікарні, прибули медичні працівники з різних областей України.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

6 березня в готелі «Надія» пройшов щорічний плановий навчальний семінар для медичних працівників «Лікувальні чинники Угорщини», який провели Інформаційне бюро «Угорський туризм» при Посольстві Угорщини в Україні разом з представниками та лікарями бальнеологічного курорту Хевіз та кліматичного курорту Тапольца (Угорщина)

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

3 березня о 15:45 навпроти головного корпусу Івано-Франківського національного медичного університету відбулось урочисте відкриття нової велопарковки.

Рейтинг матеріалу
(1 голос)

В Івано-Франківському національному медичному університеті відбулись заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня догляду за слухом Всесвітньої організації здоров’я.

Сторінка 1 з 21
Ви тут: Головна