П'ятниця, 27 вересня 2013 11:03

Ректорські контролі

Графік проведення консультацій по підготовці до "Крок М. Сестринська справа", "Крок М.Лікувальна справа" для студентів III та ІV курсів медичного коледжу


 Розпис контрольних заходів і додаткових занять для студентів 5 курсу з підготовки до ліцензійного іспиту "КРОК 2. Фармація" 2016-2017 навчальному році


 Розпис контрольних заходів і додаткових занять для студентів 3 курсу з підготовки до ліцензійного іспиту "КРОК 1. Фармація" 2016-2017 навчальному році


Графік проведення консультативних занять для студентів V курсу стоматологічного факультету з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного інтегрованого іспиту «КРОК 2»


Графік проведення консультативних занять для студентів V курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності "Стоматологія", з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного інтегрованого іспиту (КРОК 2. Стоматологія)


Графік проведення консультативних занять для студентів VІ курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності "Лікувальна справа", з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного інтегрованого іспиту (КРОК 2. Загальна лікарська підготовка)


 Розпис контрольних заходів і додаткових занять для студентів IV курсу заочної форми 5,5 років  навчання з підготовки до ліцензійного іспиту "Крок 1.Фармація" 2016-2017 н.р.


Графік проведення консультативних занять для студентів V курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності «Фармація» з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного іспиту «Крок 2. Фармація»


 Графік проведення консультативних занять для студентів III курсу факультету підготовки іноземних громадян зі спеціальності «Лікувальна справа» з дисциплін, які входять в перелік державного ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1. ЗЛП»


 Графік відробок консультативних занять для студентів 5 курсу стоматологічного факультету з дисциплін, які входять в перелік держ авного ліцензійного інтегрованого іспиту «КРОК 2»


 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 17030 разів Останній раз змінено Четвер, 30 березня 2017 10:16
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар