Понеділок, 20 березня 2017 14:02

Відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології»

Підготував
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

16-17 березня на базі Івано-Франківського національного медичного університету відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні аспекти клінічної неврології».

 

Подія відбувається вже шостий рік поспіль. ЇЇ організатором виступила кафедра неврології та нейрохірургії університету на чолі з доктором медичних наук, професором Вікторією Гриб, Товариство неврологів Прикарпаття, ГО «Армед» та ГО «Дніпровські гуманітарні ініціативи».

 

Участь у конференції взяли фахівці-неврологи, нейрохірурги, психіатри з усієї України та з-за кордону. Захід внесений до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій.

 

В рамках конференції відбулись наукові та міждисциплінарні симпозіуми, наукові семінари, секційні засідання, презентації клінічних випадків, майстер-класи.

 

На конференції було розглянуто цілу низку питань. Серед них — сучасний погляд на терапію та реабілітацію хворих на мозковий інсульт на підставі доказової медицини згідно клінічних настанов Міністерства охорони здоров’я України; оптимізація допомоги хворим з когнітивними порушеннями та депресією; нейроінфекції, діагностика, лікування, прогноз; захворювання периферичної нервової системи; деференційна діагностика та лікувальна тактика; актуальні питання терапії хворих із захворюваннями екстрапірамідної системи; лікування гострих і хронічних вертеброгенних та міофасціальних больових синдромів; пароксизмальні стани та епілепсія, діагностика та лікування; наукові та практичні питання оптимізації медичної допомоги дітям із хворобами нервової системи тощо.

Прочитано 424 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika