Понеділок, 20 березня 2017 08:13

Студенти ІФНМУ розповіли школярам про первоцвіти

Підготував
Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У понеділок, 13 березня, студенти ІІІ курсу фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету провели виховний захід «Збережемо первіоцвіти» з школярами четвертих класів івано-франківської ЗОШ №18.

 

Захід провели під керівництвом завідувача кафедри фармації доктора фармацевтичних наук, професора Андрія Грицика та кураторів груп - асистента, кандидата біологічних наук Світлани Данилів та асистента, кандидата фармацевтичних наук Марії Мельник.

 

Участь у заході взяли студенти ІІІ курсу 42 та 49 груп. Свої виступи представили Валентина Бобуляк, Юлія Герцик, Іванна Дмитрук, Юлія Карас, Марта Кудла, Ганна Маківничук, Христина Осадцева, Світлана Пуфка, Тетяна Степник, Ірина Тригуб, Ірина Федунишин.

 

Студенти розказали про продавців первоцвітів, які порушують закони України «Про Червону книгу України», «Про охорону навколишнього середовища України». Кожної весни ми бачимо, як в переходах, просто на вулицях чи зупинках, люди торгують букетиками конвалій, барвінку, пролісків… Порушників карають штрафами, але Закон оберігатиме природу тоді, коли кожна людина шануватиме її, цінуватиме кожну рослину, занесену до Червоної книги.

 

Студенти закликали школярів та всіх свідомих громадян не купувати первоцвіт! Зривання первоцвіту наносить непоправну шкоду українській флорі — їх з кожним роком стає все менше! Вже за кілька десятиліть наші улюблені перші весняні квіти можуть зникнути взагалі.

 

«Метою заходу було спрямувати школярів на вивчення навколишнього світу, заохотити до збереження первоцвітів, до природоохоронної роботи, виховати любов до природи рідного краю, дбайливе ставлення до рідкісних рослин, — розповідає професор Андрій Грицик. — Рідкісні види можуть зникнути зовсім, якщо ми не оберігатимемо їх. Тільки від нас самих залежить, чи будуть навесні квітнути первоцвіти в наших лісах. Бережіть неповторну українську природу!»

Прочитано 317 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika