П'ятниця, 17 березня 2017 15:24

Студенти Медичного коледжу ІФНМУ змагаються у конкурсі «Краща медична сестра»

Підготував
Рейтинг матеріалу
(8 голосів)

В Медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету відбувається перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Краща медична сестра» серед студентів випускних курсів спеціальності «Сестринська справа».

 

 

Цей конкурс проводиться вже вдруге. Минулого року студентка Медичного коледжу Ольга Цапар зайняла друге місце на рівні Івано-Франківської області.

 

Цього року відбулося вже два тури. Перший був теоретичним і відбувся у понеділок, 13 березня. Студенти складали 150 тестів, взятих з бази даних питань Крок М «Сестринська справа». Студенти, які набрали на тестових завданнях 90 і більше відсотків, пройшли до другого туру.

 

Другий, практичний, тур відбувся у четвер, 16 березня, в Навчально-практичному центрі. До нього пройшли 10 кращих студентів.

 

«Під час другого туру студенти показують свої практичні навики з основ сестринської діяльності та з медсестринства у внутрішній медицині, — розповідає завідувач сестринського відділення Медичного коледжу ІФНМУ Галина Гвоздецька. — Студенти наосліп витягують два запитання, далі вони повинні підібрати все необхідне обладнання для тієї чи іншої процедури, виконати її, попутно коментуючи кожен свій крок та завершити процедуру. Серед навиків, які роблять студенти є внутрішньовенні, внутрішньом’язеві ін’єкції, догляд за пацієнтом, методику промивання шлунку, забору аналізів, зондування шлункового соку тощо. Тобто це всі маніпуляції, які повинна виконувати медична сестра».

 

До третього туру проходять кращі шість студентів. Він включатиме практичні навики з медсестринства у внутрішній медицині, педіатрії, хірургії. Студент, який за підсумками трьох турів здобуде перемогу, буде готуватися до другого, обласного, етапу, що відбудеться на базі Івано-Франківського базового медичного коледжу.

Прочитано 819 разів
Зайдіть на сайт щоб залишити коментар

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika