Новини
Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

У четвер, 30 березня, в холі центрального корпусу Івано-Франківського національного медичного університету з ініціативи осередку Наукового товариства імені Шевченка та Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені С.Бандери експонувалася меморіальна виставка, приурочена 105-й річниці від дня народження Героя України Олекси Гірника, який 21 січня 1978 року (в 60-у річницю проголошення УНР) на Чернечій горі у Каневі здійснив акт самоспалення як вияв протесту супроти русифікаційних процесів тодішньої влади в радянській Україні.

Рейтинг матеріалу
(14 голосів)

У середу, 29 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч з представниками Collegium Masoviense Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu міста Жирардув (Польща).

Рейтинг матеріалу
(21 голосів)

Майбутні стоматологи Івано-Франківського національного медичного університету визначили кращих ерудитів на чемпіонат стоматологічного факультету з брейн-рингу, який відбувся у середу, 29 березня.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

Студентська збірна команда Івано-Франківського національного медичного університету здобула шість золотих нагород на чемпіонаті України з гирьового хортингу, який відбувся у суботу, 26 березня, в місті Ірпінь Київської області.

Рейтинг матеріалу
(12 голосів)

У вівторок, 28 березня, на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулось відкрите практичне заняття у студентів ІІІ курсу 25– групи Медичного коледжу.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

Днями в Івано-Франківську на базі міського клубу «Дебют» відбулась шахово-шашкова олімпіада обласного комітету Профспілки працівників охорони здоров’я. Участь у змаганнях взяли чотири представника Івано-Франківського національного медичного університету.

Вівторок, 28 березня 2017 16:47

Відбулася Вчена Рада

Рейтинг матеріалу
(6 голосів)

28 березня 2017 року відбулося засідання Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету, де розглянули такі питання:

Рейтинг матеріалу
(11 голосів)

На кафедрі патофізіології Івано-Франківського національного медичного університету відбувся майстер-клас «Моделювання пересічення сідничного нерва на щурі з ушиванням».

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

Днями студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) організували романтичний вечір поезії в центральному корпусі університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У четвер, 23 березня, чоловіча студентська збірна команда з волейболу Івано-Франківського національного медичного університету почала виступ на чемпіонаті Івано-Франківська. Наші студенти зіграли матч першого туру.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika