Новини
Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У вівторок, 21 лютого, на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулись змагання з баскетболу 3х3 в рамках студентської спартакіади Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(5 голосів)

У четвер, 16 лютого, студенти Медичного коледжу Івано-Франківського національного медичного університету спільно з викладачами влаштували свято День Святого Валентина.

Рейтинг матеріалу
(9 голосів)

В Івано-Франківському національному медичному університеті 8 лютого відбувся І етап студентської олімпіади з латинської мови. Кафедра мовознавства вітає переможців та призерів.

Рейтинг матеріалу
(16 голосів)

У понеділок, 20 лютого, в залі івано-франківської обласної філармонії відбувся концерт-реквієм «Білі Ангели» присвячений Героям Небесної Сотні та всім героям України. Його організував відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У п’ятницю, 17 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась зустріч проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Сергія Кобця та начальника відділу міжнародних зв’язків Віталія Осадця зі студентами з Індії.

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Делегація Івано-Франківського національного медичного університету 13-14 лютого здійснила офіційний візит до Дебреценського університету (Угорщина) в рамках попередньо підписаної угоди про співпрацю між цими університетами.

Рейтинг матеріалу
(4 голосів)

У середу, 15 лютого, на базі кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету професор Володимир Боцюрко провів майстер клас на тему «Лабораторна діагностика ендокринних захворювань».

Рейтинг матеріалу
(2 голосів)

Проект Європейської медичної студентської асоціації (EMSA) «Лікарня для ведмежат» знову подарував діткам щастя та натхнення. Студенти Івано-Франківського національного медичного університету завітали до школи №26.

Рейтинг матеріалу
(10 голосів)

У четвер, 16 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті продовжилися футбольні баталії традиційного Кубку з міні-футболу серед студентів. Матчі відбуваються на базі спорткомплексу кафедри фізичного виховання та здоров’я (вул. Целевича, 34).

Рейтинг матеріалу
(7 голосів)

У середу, 15 лютого у Територіальному центрі соціальної допомоги відбулась пізнавальна зустріч студентів Івано-Франківського національного медичного університету із літніми людьми.

Розташування на карті:

Бібліотека

Бази відпочинку та путівки

arnika